Oferty pracy

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy

HTH – Novotech Sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Lubin, Głogów i okolice
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:
– stanowisko samodzielne z merytorycznym wsparciem ze strony firmy
– pozyskiwanie klientów, głównie poprzez bezpośrednie kontakty i prezentacje
– ciągłe rozpoznawanie rynku w zakresie oferowanego asortymentu
– obserwacja poczynań konkurencji
– organizowanie prezentacji dla szerszego grona klientów
– dokładne określenie założeń i danych do opracowania ofert techniczno-handlowych (przygotowuje
głównie Biuro)
– stały przepływ informacji pomiędzy: przedstawiciel – klient, przedstawiciel – kadra biurowa, branżowa

Wymagania:
– wykształcenie: techniczne
– prawo jazdy kat. B
– silna osobowość
– dynamiczność
– determinacja
– dobra organizacja pracy
– umiejętność prezentacji produktów
– umiejętność nawiązywania kontaktów
– dyspozycyjność w kontaktach z klientami
– mobilność – na obszarze 100-150km wokół miejsca zamieszkania

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– wyłączność na powierzonym terenie
– szkolenia z zakresu oferowanego asortymentu
– szkolenia z zakresu technik sprzedaży
– pracę w przyjaznym zespole
– samochód służbowy (lub prywatny), telefon komórkowy

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.