SZCZELNOŚĆ * PEWNOŚĆ * EKOLOGIA

Armatura przemysłowa – zawory przemysłowe

Pełny przekrój i szeroki zakres armatury przemysłowej, głównie produkcji zagranicznej, w szerokim zakresie stosowanych materiałów konstrukcyjnych (również z tworzyw sztucznych) – dla najbardziej wymagających zastosowań. Oferta naszych zaworów przemysłowych charakteryzuje się najwyższą dbałością o jakość wykonania, dlatego otrzymują Państwo produkty w najwyższym standardzie. Dzięki nim, zabezpieczenie instalacji będzie skuteczne i przetrwa całe lata. Nasza oferta zaworów przemysłowych to wszelkiego rodzaju zawory regulacyjne, kompensatory i wymienniki.
Armatura dostępna w asortymencie naszej firmy to przede wszystkim:

 

 • zawory grzybkowe
 • zawory klapowe
 • zawory kulowe
 • zawory kurkowe
 • przepustnice
 • zawory stożkowe
 • zawory zaporowe
 • zasuwy klinowe
 • zawory zwrotne
 • zawory regulacyjne
 • zawory bezpieczeństwa
 • zawory membranowe (diafragmowe)
 • kompensatory gumowe
 • kompensatory stalowe
 • kompensatory tkaninowe
 • kołnierzowe zawory
 • wymienniki ciepła
 • oraz wiele innych

Armatura najwyższej jakości dla różnorodnych rozwiązań

W trosce o zabezpieczenie wszelkiego rodzaju przepływu materiałów i cieczy armatura z naszej oferty spełnia wszelkie niezbędne normy  i posiada niezbędne certyfikaty.  Dlatego wybierając ją, mają Państwo gwarancję jakościowego produktu, który przetrwa lata i w niezawodny sposób będzie spełniał swoje zadanie. Nasze produkty wytwarzane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu o wiele lepiej opierają się upływowi czasu oraz uszkodzeniom spowodowanym rdzewieniem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu, by zapoznać się z naszą ofertą armatury przemysłowej.

 

Wysokiej jakości kompensatory, zasuwy i zawory przemysłowe

Oferowana przez naszą firmę armatura obejmuje przede wszystkim różnego rodzaju kompensatory, zasuwy i zawory przemysłowe, które znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wykorzystanie profesjonalnej armatury przemysłowej gwarantuje całkowite bezpieczeństwo istniejących i budowanych instalacji przez długie lata i znacznie zmniejsza częstotliwość wykonywania niezbędnych konserwacji. Dzięki wysokiej jakości naszych zaworów przemysłowych jest to długofalowa oszczędność.

 

W naszej ofercie przedstawiamy produkty tworzone wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje im wieloletnią sprawność, odporność na wszelkie uszkodzenia chemiczne i mechaniczne, a także te środowiskowe, które mogą się pojawić w konkretnych zakładach pracy. Wybór zaworów przemysłowych wysokiej jakości, to nie tylko oszczędność na naprawach usterek i konserwacji, lecz także na prawdopodobnej konieczności wymiany całej instalacji, co praktycznie podwaja koszta takiej inwestycji.

Zastosowanie armatury przemysłowej – w których branżach armatura jest popularna?

Dostarczamy armaturę m.in. do rafinerii, papierni czy zakładów chemicznych. Ofertę szerokiej gamy zaworów przemysłowych kierujemy zarówno do przedsiębiorstw produkcyjnych, jak i do firm inżynieryjnych z różnych branż. W ramach naszych usług zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie konkretnych rozwiązań technicznych. Na wszystkie oferowane zawory przemysłowe i pozostałe produkty udzielana jest gwarancja producenta.

 

 

W przypadku konkretnego zapotrzebowania na zawory przemysłowe, kompensator czy jakikolwiek inne produkty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym Biurem w Katowicach.

 

 

 

Armatura przemysłowa – co to jest i do czego służy?

Armaturę wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie praca wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed działaniem wysokich ciśnień. Są to najczęściej wszelkiego rodzaju zawory, uszczelnienia, kurki manometryczne, rurki syfonowe i inne tego typu elementy, od których uzależnione jest poprawne funkcjonowanie wielu urządzeń, a nierzadko i całych układów maszynowych. Często wykorzystuje się je również w roli regulatorów lub osłon zaporowych.

Elementy armatury, w zależności od ich przeznaczenia oraz stopnia natężenia warunków, przed jakimi mają chronić urządzenia, tworzone są z różnych materiałów. Najczęściej jest to mosiądz, polipropylen, stal nierdzewna lub węglowa. Materiały te charakteryzują się odmiennymi parametrami, które są wykorzystywane do innych zastosowań, jednak ich odpowiedni wybór zapewnia sprawność i bezpieczeństwo pracy przez długie lata. U nas mogą Państwo otrzymać profesjonalne porady na temat wybranych produktów i mieć pewność, że dokonany wybór będzie prawidłowy. Różnorodność modeli, tworzyw, i zastosowań sprawia, że branże takie jak chemia, petrochemia, rafineria, energetyka, czy obróbka paliw najczęściej korzystają z tego typu produktów, gdzie armatura jest wręcz niezbędna.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani instalacją armatury przemysłowej, zachęcamy do wybrania naszych usług!

Wszystkich państwa zainteresowanych nabyciem lub instalacją armatury przemysłowej serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem i pomożemy nie tylko w  montażu, lecz również w dobraniu najbardziej odpowiedniego rozwiązania do konkretnego układu. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co jest potrzebne do instalacji sprawnie funkcjonującego układu armatury dla państwa firmy. Dzięki stałemu rozwijaniu naszych kompetencji oraz podążaniu za światowymi trendami dysponujemy nowoczesnymi i aktualnymi produktami – w tym zaworami przemysłowymi – oraz metodami ich montażu, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości naszych usług.

Jesteśmy dostępni zarówno pod numerem telefonu, jak i adresem e mail. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami.