SZCZELNOŚĆ * PEWNOŚĆ * EKOLOGIA

Super Therm® – Ceramiczna Powłoka Termoizolacyjna

jest ceramiczną powłoką termoizolacyjną na bazie wody. Jej zastosowanie ma na celu blokowanie przepływu ciepła pochodzącego bądź z energii słonecznej, bądź z wewnętrznych źródeł ciepła i tym samym redukcję kosztów energii.
Jako powłoka ceramiczna zaprojektowana przy współpracy z NASA (Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej), Super Therm jest najbardziej efektywną i najtrwalszą powłoką ceramiczną dostępną na rynku.
Stanowi ona unikalną kompozycję czterech różnych wypełniaczy ceramicznych oraz żywic o specyficznych właściwościach – łącznie z żywicą uretanową, dając niemal pełną izolację termiczną oraz trwałość i żywotność.
Super Therm stanowi elastyczną, „oddychającą” membranę, która zapewnia wieloletnią doskonałą izolację termiczną, jednocześnie zapobiegając penetracji wilgoci, powstawaniu korozji, pleśni, grzyba oraz niszczeniu pokrytej powierzchni.
W odróżnieniu od tradycyjnych izolacji (wełna mineralna, styropian, etc.), które jedynie spowalniają przewodzenie ciepła, Super Therm® w znacznym stopniu „odbija” ciepło konwekcyjne oraz promieniowanie, dzięki czemu nie dopuszcza do jego przewodzenia przez podłoże (np. strop czy ścianę).

 

 

katalog-czerwonyKarta techniczna
Instrukcja aplikacji
Raport klatka schodowa

 

 

 

 

Zakres usług wykonywanych przez naszą firmę

Posadzki przemysłowe

Dachy - naprawa, renowacja

Termoizolacje

Hydroizolacje

Antykorozja

Regeneracja zbiorników